Kalender
23-02-2019
Ingen træning - aflyst da vi er på udstilling i Tyskland, på figurantkursus mm.

Viser: Alle dage
28-02-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
02-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1100.
07-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
09-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1100.
14-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
16-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1100.
21-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
23-03-2019
Træning på Plutovej, Ro,, 7620 Lemvig kl. 1100.
28-03-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
30-03-2019
Skue i Skanderborg - dommer Michael Lumby

Ingen træning.
04-04-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
06-04-2019
Træning på Plutovej, Ro,, 7620 Lemvig kl. 1100.
11-04-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
13-04-2019
Træning på Plutovej, Ro,, 7620 Lemvig kl. 1100.
18-04-2019
Skærtorsdagsskue i Skovbo - dommer Fritz Bennedbæk
20-04-2019
Træning på Plutovej, Ro,, 7620 Lemvig kl. 1100.
25-04-2019
Træning på Plutovej, Rom, 7620 Lemvig kl. 1900.
27-04-2019
Træning på Plutovej, Ro,, 7620 Lemvig kl. 1100.
05-05-2019
Skue i Silkeborg - dommer Michael Lumby
12-05-2019
Skue i Rønnede, dommere Fritz Bennedbæk og Ulla Hansen
02-06-2019
Skue på Bornholm - dommer Rene Jørgensen
29-06-2019
LD skue i Roskilde - dommere:

Ingen træning.
07-07-2019
Skue i Frederikshavn - dommer Fritz Bennebæk
13-07-2019
Ungdomsskue - dommere: Rene Jørgensen og Ulla Hansen
02-08-2019
HAS i Rønnede - dommere: Rene Jørgensen, Ulla Hansen, Fritz Bennedbæk, Michael Lumby og Hans-Peter Schweimer.
03-08-2019
HAS i Rønnede - dommere: Rene Jørgensen, Ulla Hansen, Fritz Bennedbæk, Michael Lumby og Hans-Peter Schweimer.

Ingen træning.
04-08-2019
HAS i Rønnede - dommere: Rene Jørgensen, Ulla Hansen, Fritz Bennedbæk, Michael Lumby og Hans-Peter Schweimer.
05-09-2019
Siegerschau i Nürnberg, Tyskland - dommere: L. Quoll, Helmuth Buss, Joachim Stiegler, Jürgen Maibüchen, Margit van Dorssen, Albrecht Woerner.

Ingen træning.
06-09-2019
Siegerschau i Nürnberg, Tyskland - dommere: L. Quoll, Helmuth Buss, Joachim Stiegler, Jürgen Maibüchen, Margit van Dorssen, Albrecht Woerner.
07-09-2019
Siegerschau i Nürnberg, Tyskland - dommere: L. Quoll, Helmuth Buss, Joachim Stiegler, Jürgen Maibüchen, Margit van Dorssen, Albrecht Woerner.

Ingen træning.
08-09-2019
Siegerschau i Nürnberg, Tyskland - dommere: L. Quoll, Helmuth Buss, Joachim Stiegler, Jürgen Maibüchen, Margit van Dorssen, Albrecht Woerner.
21-09-2019
Skue i Nordfyn - dommer Michael Lumby.

Ingen træning.
28-09-2019
Skue i Køge - dommere Fritz Bennebæk og tysk dommer.
06-10-2019
Skue i Randers, dommer Poul Meiniche og ?
02-11-2019
Skue i Frederikssund - dommer: tysk dommer
23-11-2019
Skue i Kolding - dommer Lutz Wischalla
26-12-2019
Juleskue i Slagelse - tysk dommer


Vælg kalendervisning
1 uge
2 uger
1 måned
3 måneder
Alle
Team Marlboro| Glenn, Gordon og Per | Copyright © Team Marlboro 2018 & 2019 - all rights reserved